Dhi Saç Ekimi Antalya - Kalem Tekniği İle Saç Ekimi

Dhi Saç Ekimi

Dhi Saç Ekimi Antalya

Gerek ülkemizde gerek ise dünya çapında erkek ve kadın olarak ayırt etmeksizin saçlarında problem olan, doğal saç konusunda sıkıntıları bulunan kişilerin sayısı oldukça fazla ve bizler de bu durumun farkındayız. Sizlerin de çok iyi bildiği üzere saç seyrekliği, saç çıkmaması ve buna benzer problemlerin ortaya çıktığı kişiler tarafından saç ekimi sıkça tercih edilen bir operasyondur. 2000’li yılların başlarında FUT tekniğinin kullanılması ile popülerliğini kazanan bu saç ekimi operasyonun bir türü olan Dhi Saç Ekimi operasyonumuzdan bahsetmek isteriz. Bizleri tercih etmeniz durumunda gayet sağlıklı ve güzel görünüşlü saçlara bu Dhi saç ekimi operasyonumuz ile sahip olabileceğinizi belirtmek isteriz. Antalya saç ekimi ya da kaş ekimi denilince akıllara gelen ilk merkez olarak kendimizi gösterebildiğimizde

Dhi Saç Ekimi Ne Demek

Son dönemlerde sıklıkla araştırılan bir konu olan ve bizim de hizmet vermekte olduğumuz DHI saç ekimi ya da sakal ekimi operasyonun ne demek olduğu, nasıl yapıldığı ve avantajlarıyla dezavantajları da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Peki Dhi kalem yönetimi saç ekimi ne demek? DHI açılımı Direk HairImplantation olarak geçmektedir. 2016 senesinden itibaren yaygınlığa kavuşan bir saç ekim operasyonudur.

 

Aynı zamanda kalem tekniği olarak da adlandırılmaktadır. Donör bölgeden toplanan saç kökleri tek tek özel olarak yer alan medikal kalemler ile istenilen bölgeye yerleştirilmektedir. Kısa sürede yapmış olduğumuz bu DHI saç ekimi ile sağlıklı ve istediğiniz görüntüye çok kolay bir şekilde erişebileceğinizi de belirtmek isteriz. Bunun haricindeki PRP saç tedavisi ve buna benzer tedavilerde de sizlere öncü olrak yardımcı olabileceğimizden söz edebiliriz.

Dhi Saç Ekimi Nasıl Yapılır

Yapımı konusunda da tabi ki meraklarınızın oluşması gayet normaldir. Dhi saç ekimi nasıl yapılır sorunuza cevap verirken öncelikli olarak sağlık açısından hiçbir tehdit ile sizleri karşı karşıya bırakmadan bu operasyonu uyguladığımızdan söz etmek isteriz. Öncelikli olarak DHI yöntemi ile ense bölümünden tek tek toplanan saç kökleri ayıklanır ve ardından da implanterların içerisine direk olarak yerleştirilir. Daha sonrasında da özel kalemler ile kanal açılır ve kanalın içerisine saniyeler içerisinde saç kökleri yerleştirilir. Standart saç ekimlerinden farklı olarak choi adlı kalemler sayesinde bu işlem tek seferde gerçekleştirilebilmektedir.

Kalem Yöntemi DHI Saç Ekimi Avantajları

Dhi Saç Ekimi Antalya olarak tabi ki bir de avantaj ve dezavantaj durumunun iyi bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Kalem yöntemi Dhi Saç Ekimi avantajları söz konusu olacaksa, ilk başta eğer bizi tercih ederseniz bu avantajları çok daha rahat bir şekilde görebileceğinizden saç ekimi Antalya bölgesinde oldukça profesyonel hizmetlerimizin bulunmasından dolayı söz etmek isteriz. Öncelikli avantajı tabi ki süresinden gelmektedir. Standart saç ekimi işlemlerinde seans uygulamaları bulunurken bu DHI sisteminde choi isimli özel kalem sayesinde tek seferde istenilen bölgeye saç ekimleri gerçekleştirilebiliyor. Yani süre açısından çok daha büyük bir avantaja sahip olabileceğinizden söz edebiliyoruz.

Bunun haricinde DHI saç ekimi operasyonunda ekilen köklerin açıları çok daha rahat bir şekilde belirlenebiliyor. Uzman ekibimiz ile bizi tercih etmeniz durumunda istediğiniz saç görüntüsüne daha rahat bir şekilde ulaşabilmeniz de tabi ki en önemli avantajlar arasında incelenebilir. En önemli avantaj olarak da var olan saç ve saç köklerine zarar vermediğimizden söz etmek isteriz. DHI saç ekimi ihtiyaç duyulan bölge çerçevesine direk olarak saç ekimi etkisi sağladığı için bu şans ile diğer kökler ve saç hücreleri de zarar görmemiş oluyor. Yani kısaca DHI saç ekimi operasyonu hizmetimizden yararlanarak istediğiniz görünüme kısa sürede, sağlıklı ve kaliteli bir şekilde ulaşabileceğinizi belirtebiliyoruz.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Saç Danışmanlığı
Numaranızı bırakın 5 dakikada size dönelim! 5 Dakikada Fiyat Al
Whatsapp canlı destek için tıklayınız.
Sizi Arayalım
Saç Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

İletişim
Antalyadaki saç ekimleri hızlı destek için tıklayınız.