FUE Saç Ekimi | Dr Seyman Clinic

FUE Saç Ekimi

Günümüzde bir çok kişi saç ekimi işlemlerinden çekinmektedir. Saç ekimi büyük bir titizlikle mutlaka tecrübeli doktor ve uzman ekiple yapılması gereken önemli bir operasyondur. Dr. Ertuğrul SEYMAN Antalya Saç Ekimi olarak gelişen teknoloji ile saç ekimi yaptırmak artık çok kolay. FUE Tekniği yöntemi ile acısız, ağrısız bir şekilde kaybedilen saçlara tekrar kavuşup, eskisi gibi doğal bir görüntüye sahip olabilirsiniz. 

FUE Tekniği saç ekimi işlemi hasta için oldukça rahat geçen bir operasyondur.Bu ekim yöntemi aynı zamanda sakal ekimi ve kaş ekimi içinde uygulanır. Saç nakli uygulamasında neşter kullanılmadığı için dikiş işlemi de gerçekleşmez. Bu nedenle ameliyat sonrası kişi her hangi bir ize rastlamaz. 

Seyrelmiş bölgeler belirlendikten sonra öncelikle ense donör bölgesi incelenir. Ensede istenilen miktarda sağlıklı kıl kökü varsa eğer kıl köklerinin alımı gerçekleşir. Hasta için oldukça konforlu bir operasyon süreci başlamış olur. FUE Tekniği saç ekimi hakkında detaylı tüm bilgileri ana sayfamızda bulabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Saç Danışmanlığı

HİZMETLERİMİZ

Saç Ekimi konusunda 10 senelik tecrübemizle birlikte sizlere saç ile ilgili her türlü hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Numaranızı bırakın 5 dakikada size dönelim! 5 Dakikada Fiyat Al
Whatsapp canlı destek için tıklayınız.
Sizi Arayalım
Saç Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

İletişim
Antalyadaki saç ekimleri hızlı destek için tıklayınız.