Antalya FUE Saç Ekimi Merkezi - Dr. Ertuğrul SEYMAN

FUE Tekniği Saç Ekimi

Saç Ekimi'nde Gelişmiş FUE Tekniği Nedir ?

FUE Saç Ekimi Antalya merkezi olarak saç ekimi konusunda bir çok kişinin düşünüp karar vereceği FUE saç nakli hastanın yapacağı ilk ve son işlemidir. Antalya saç ekimi yorumları olarak genellikle hastaların görsel estetiği bakımından yüksek derecede memnun edici sonuçları FUE saç ekimi ile sağlamaktayız. Sunmakta olduğu ayrıcalıklar ve kolaylıklar ile beraber FUE tekniği kusursuz saçlara kavuşabilmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. FUE Tekniği ile saç ekimi süreci içerisinde sizlere tedavi süreci öncesinde gerekli bilgileri sunmaktayız. Bu sayede sizlerin aklınızda her hangi bir soru işaretinin kalması söz konusu değildir.

 

FUE Tekniği Saç Ekim Süreci

FUE tekniği ilerleyen teknolojinin sağladığı bir avantaj olarak yer almaktadır. FUE tekniğini ile saç ekim süreci sizlere konforlu bir tedavi süresi sunmaktadır. Kişinin operasyon öncesinde mutlaka fotoğrafları personel tarafından alınır. Sonrasında hastanın saçları traş edilir. Operasyon öncesinde kişinin saç ekimi yapılacağı bölgeye lokal anestezi uygulanır. Bu sayede hasta bir acı veya ağrı hissetmez.

Antalya Saç Ekimi

FUE tekniği ile beraber saç ekiminde ilk olarak ense bölgesinden greftleri yani saç köklerini mikro motor yardımı ile beraber almaktayız. Bu süreç esnasında saç ekimin gerçekleşeceği bölgeye saç kökleri için kanallar açılmaktadır. Alınan saç kökleri bu kanallara tek tek yerleştirilir. Tüm bu aşamalar sonrasında ise süreç sonlanmaktadır. Saç ekimi sonrasında PRP saç tedavisini ise sizlere önermekteyiz. Bu tedavi seçeneği sizin kanınızdan ayrılmakta olan plazmanın saç köklerine enjekte edilmesi ile gerçekleşmektedir. Her hangi bir yapaylık söz konusu değildir. Gönül rahatlığı ile bu tedavi seçeneğinden saç köklerinin güçlenmesi adına faydalanabilirsiniz. Bu sayede doğal görünümlü saçlara tekrar kavuşmanız sadece zaman alacaktır.

FUE Tekniği Saç Ekimi İz Bırakır Mı ?

FUE Saç Ekimi tekniği gibi sakal ekiminin gerçekleşmesinin ardından iz kalması durumu en istenmeyen unsurlardan biridir. FUT tekniği'nde ise iz kalması durumu karşılaşılmakta olan sorunların en başında yer almaktadır. FUE tekniği'nde ise neşter kullanılmadığı gibi dikiş işlemi yapılmadığı için iz kalması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu teknik ile yapmış olduğumuz tedavi içerisinde greftleri ense bölgesinden mikro motor yardımı ile almaktayız. FUE saç ekimi işlemini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Saç Ekimi merkezi olarak sizlere saç ekim öncesi ve sonrası olarak görseller ile de iz kalmadığı konusunda örnekleri sunmaktayız.

FUE Tekniği Saç Ekimi İle Ne Zaman Sonuç Alınır

FUE tekniği ile saç ekiminin gerçekleştirilmesinin ardından ne zaman ve ne şekilde sonuç alınacağı konusunda her zaman bir merak bulunmaktadır. FUE tekniği ile ne zaman sonuç alınır konusunda 3 aydan sonra saç köklerinde net bir şekilde gelişme olduğunu belirtmekteyiz. Bunun beraberinde 7 ila 8 aydan sonra ise doğal bir görünüm elde edilmektedir. Tüm bu süreç içerisinde ise her zaman kontrollerimiz sürdürmekteyiz. Antalya saç ekim kliniğimizde olumsuz bir durum oluşmasına her hangi bir şekilde olanak vermemekteyiz.

FUE Tekniği'nde Acı Söz Konusu Mu

FUE tekniği saç ekimi işlemi, sakal ekimi ve kaş ekimi gibi durumlarda kullanılmakta olan bir teknik seçeneğidir. Bu teknik seçeneği ile tedavi olmadan önce hastalarımızın akıllarında acı hissi var mı bu merak edilmektedir. FUE saç ekimi tekniği'nde acı söz konusu bir durum değildir. Acı hissinin yaşanmaması için öncesinde lokal anestezi uygulanmaktadır. Lokal anestezi yapılırken küçük bir acı söz konusu olmaktadır.

Saç Ekimi Nedir ?

Bunun sonrasında ise her hangi bir acı hissi sizlere sunulmamaktadır. FUE işleminde yapılan saç ekimi sırasında acı söz konusu mu sorusuna ise bu sayede gönül rahatlığı ile hayır yanıtını vermekteyiz. Bunun beraberinde acı hissini sizlere sunmadığımız gibi beraberinde saç ekimi esnasında sizlere müzik dinleyebilme ve televizyon izleyebilme gibi hizmetleri eşliğinde sunmaktayız. Greft sayısına göre saç ekimi süresi değişebilmektedir. 3000 grefte kadar 5 ila 6 saat içerisinde ekim gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra 4000 üstü greftlerde ise bu süre 7 ila 9 saat arasında değişiklik göstermektedir. Süreç içerisinde her zaman sizlere kibar ve güler yüzlü bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Saç Ekimi Fiyatları Antalya

Saç Ekim Merkezi Antalya olarak tüm hastalarımıza tek bir fiyat belirtiyoruz. Sağlık bakanlığı tarafından estetik ameliyatları adı altında saç ekimi fiyatları gibi bilgiler yasak olduğundan web sitemizde malesef belirtemiyoruz. Akdeniz bölgesi çevresinden bizi tercih edip Antalya'da saç ekimi yaptıranlar her zaman yüzleri gülerek merkezimizden ayrılmışlardır. Doktorumuz Dr. Ertuğrul SEYMAN ve uzman kadromuz ile tüm sorunlarınızı çekinmeden dinlemeye hazırız.

Bu yüzden internet sitemizde ki whatsapp'a tıklayarak uzmanımız ile gerçekleştireceğiniz görüşmede yaptırmak istediğiniz işleme dair farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarınızı göndererek çok hızlı fiyat alabilirsiniz. Saç ekimi konusunu örnek alacak olursak, ekim yapılacak greft sayısı kişiden kişiye değiştiğinden dolayı doktorumuz tarafından yapılacak olan saç analizi en doğru bilgiyi size vermemizi kolaylaştıracaktır. Saç ekim merkezi Antalya'da hizmet verdiğimiz Medical Park Hastanesi Antalya merkezimize ücretsiz saç analizi için sizleri davet ediyoruz.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Saç Danışmanlığı
Sizi Arayalım
Saç Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

İletişim
Antalyadaki saç ekimleri hızlı destek için tıklayınız.