Hakkımızda | Dr Seyman Clinic

Hakkımızda

Dr. Ertuğrul SEYMAN Antalya Saç Ekimi Merkezi

Estetik operasyonları adı altında yapılan Saç Ekimi, sakal ekimi ve kaş ekimi gibi işlemleri tam 10 yılı aşkın bir zamanla üstün tecrübe ve uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. Antalya Saç Ekimi Merkezi olarak tüm işlemlerimizi Mediface Tıp Merkezinde gerçekleştiriyoruz.

Başarılı doğal sonuçları elde etmek için sizlere gelişmiş FUE tekniği saç ekimi yöntemini sunuyoruz. Konu sağlık olunca en önemlisi tecrübeli uzman doktor ve ekim işlemlerinin yapılacağı ortamdır. Sizlere sağladığımız steril, hijyenik ve tam teşekküllü ameliyat ortamı ile evinizde hissedeceğiniz konfor ortamında tam titizlikle işlemlerimizi yapmaktayız. 

Antalya Saç Ekimi merkezi olarak güvendesiniz. Kaybettiğiniz saçlarınıza yapacağımız analiz ve doğru saç ekimi planlamasına göre kazanmanız mümkün. Hastanemize uğrayarak ücretsiz saç analizi yaptırabilir, eğer uzakta otruruyorsanız whatsapp üzerinden uzman desteği ile saç ekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Antalya Saç Ekimi olarak sağlıklı günler dileriz.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Saç Danışmanlığı
Sizi Arayalım
Saç Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

İletişim
Antalyadaki saç ekimleri hızlı destek için tıklayınız.