Kadınlarda Saç Ekimi - Antalya Saç Ekimi Merkezi - Saç Ekimi Fiyatları

Kadınlarda Saç Ekimi

Kadınlarda Saç Ekimi İle Doğal Görünüm

Kadınlarda saç ekimi konusunda kadınların merak etmekte oldukları önemli hususlar bulunmaktadır. Tedavi süreci ve sonrasında ise ne şekilde bir sonuç alınacağı konusunda merak edilmekte olan bazı hususlar bulunmaktadır. Antalya saç ekimi merkezi olarak sizlere bu konuda er alan tüm sorularınıza yanıt vermekte ve tedavi süreci hakkında yer alan sorularınıza yanıt sunmaktayız.

Kadınlarda Saç Ekimi

Saç ekim süreci eskisi kadar uzun ve zahmetli işlemler eşliğinde gerçekleşmemektedir. Saç ekim süreci için ilk olarak dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Saç ektirmek istediğiniz alan küçük bir alan ise saç köklerinin neden zayıflamış olduğu konusunda bir dermatolog ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Kadınlarda saç dökülmesi hamilelik, menepoz ve doğum sonrasında kısa bir süreli olarak yer alabilmektedir.

Kadınlarda Saç Ekimi Nasıl Gerçekleşir

Saç Ekim Merkezi Antalya olarak saç nakli öncesinde tedavi süreci hakkında bilmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Tedavi için saç kökleri ense bölgesinden uygun ise alınmaktadır. Bunun ardından saç ekimi yapılacak olan bölgelere açılmakta olan kanallara tek tek yerleştirilme yapılmaktadır. Bu süre içerisinde saç kökünün uygulanacağı bölge lokal anestezi ile uyuşturulmaktadır. Bu sayede ise acı hissi söz konusu değildir. Kadınlarda saç ekimi bu şekilde gerçekleşmektedir.

Kadınlarda FUE Tekniği ile Saç Ekimi

Kaş ekimi ve saç ekimi gibi tedaviler için son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile beraber uygulanmakta olan FUE tekniği ile gerçekleşmektedir. Kadınlarda saç ekimi için ense bölgesinden mikro motorlar ile beraber greftler alınmaktadır. Bunun beraberinde saç ekimi yapılacak bölge içerisinde ise özen ile kanallar açılmaktadır. Sonrasında ise greftler bu bölgeye yerleştirilmektedir. İşlem tamamlanmasının ardından ise 3 ay içerisinde saç köklerinde gelişme görülmektedir. Bunun beraberinde 8 aydan sonrasında ise saç normal ve doğal görünümü kazanmaktadır.

Saç Ekimi Sonrasında İz Kalır mı

FUE tekniğinden önce uygulanmakta olan FUT tekniği yer almaktadır. Bu teknik seçeneği işlem sonrasında belirli izlerin kalmasına sebebiyet vermektedir. Müşterilerimizin merak etmekte olduğu saç ekimi sonrasında iz kalır mı konusunda ise her hangi bir iz kalmadığı konusunda gönül rahatlığı ile yanıt vermekteyiz. İşlem sonrasında tedavi uygulanmakta olan bölge içerisinde kanalların açılmasından ötürü kızarıklar yer almaktadır. Bu kızarıklıklar ise maksimum 2 hafta içerisinde kaybolmaktadır. Tedavi sonrasında sizlerin istemediğiniz izler ile yaşamanıza olanak vermemekteyiz.

Kadınlarda Saç Ekimi Yan Etkileri

Erkeklerde sakal ekimi kadınlarda ise saç ekimi öncesinde yan etkilerinin ne olacağı konusunda çok fazla soru almaktayız. Kadınlarda saç ekimi yaptıranlar ekim sonrası her hangi bir yan etki yaşanması söz konusu değildir. İşlem sonrasında sadece tedavi uygulanmakta olan bölge içerisinde sadece bazı kızarıklar yer almaktadır. Bu kızarıklar ise 2 hafta içerisinde kaybolmaktadır. Bunun haricinde her hangi bir iz ve acı hissi sizleri beklememektedir. Tedavi süreci sonrasında sizlere günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilmenin teminatını vermekteyiz. Kadınlarda saç ekimi yan etkileri bu sayede söz konusu değildir.

Kadınlarda Saç Ekim Süresi

Saç ekimi esnasında geçmekte olan süre hastalar tarafından önem arz etmekte olan bu husustur. Bu konuda ekilecek greft sayısı önem arz etmektedir. 2000'e kadar yer alan greft için 3 ila 4 saat arasında ekimi gerçekleştirmekteyiz. 4000 üzeri greft ekim işlemlerinde ise 7 ila 8 saatlik bir süreç söz konusudur. Saç ekimi esnasında sizlerin TV izleyebilmeniz veya gazete okuyabilmeniz mümkündür. Her hangi bir acı hissi ve cerrahi operasyon gibi bir durum söz konusu değildir. Kadınlarda saç ekimi süresi sonrasında PRP saç tedavisi saç köklerinin gelişmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Saç ekim merkezi olarak PRP saç tedavisini sizlere önermekteyiz.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Saç Danışmanlığı

HİZMETLERİMİZ

Saç Ekimi konusunda 10 senelik tecrübemizle birlikte sizlere saç ile ilgili her türlü hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Sizi Arayalım
Saç Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

İletişim
Antalyadaki saç ekimleri hızlı destek için tıklayınız.