Kaş Ekimi Antalya |FUE Tekniği İle Kaş Ekimi |Kaş Ekimi Fiyatları

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi gelişen teknoloji ile beraber saç ekimi ve sakal ekimi gibi alanlarda önemli bir gelişme söz konusu olarak yer almaktadır. Kaş ektirme kadınlar kadar erkekler tarafından da daha çok dikkat edilmekte olan bir husus olarak önem arz etmektedir.

Kaş Ekimi Antalya

Kaş bölgesinde geçmişten günümüze çeşitli teknikler ile ekim işlemi günümüze kadar gerçekleştirilmektedir. Kaş ekimi'nde gerçekleştirilen son teknik ise FUE tekniği olarak Antalya saç ekim merkezimiz içerisinde hizmet vermekteyiz. Bu teknik ile sizlere her hangi bir acı ve ağrı sunmadan sorunsuz bir şekilde hizmet alabilme imkanı sunmaktayız. Merkezimiz içerisinde her zaman uzman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktadır.

Kaş Ekiminde FUE Tekniği Nedir?

Antalya saç ekimi merkezi olarak kaş ekimi konusunda sizlere özel bir teknik olarak FUE tekniğini sunmaktayız. Bu teknik ile yapmış olduğumuz operasyonlarımızda kaş ekimi önce sonrası olumlu sonuçları net bir şekilde elde etmekteyiz. Kaş ektirme erkekler için de ince seyrelmiş bölgelerin yoğunlaştırılması için çok tercih edilen bir tedavi yönetimidir. Kaş ekimi'nde FUE tekniği nedir konusu ise merkezimizden bilgi alınmadan önce merak edilmekte olan soruların en başında yer almaktadır. FUE tekniği ile beraber ilk başta iki kulak memesi arasında greft alabileceğimiz konusunda analiz yapmaktayız. Eğer olumlu bir sonuç alamaz isek greftleri yani saç köklerini ense bölgesinden almaktayız. Almış olduğumuz greftleri sonrasında kaş bölgesine açmış olduğumuz kanallara tek tek yerleştirmekteyiz. Bu sayede ise kaş ekimi sonrası tamamen doğal bir görüntü oluşmasını amaçlamaktayız.

Kaş Ekimi'nde Doğru İşlem Nasıl Olmalıdır

Kaşların yapısı gereği estetik bakımından en önemli faktör doğru ekim şeklidir. Kaş ekimi işlemleri konusunda uzman tecrübeli kadromuz ile kaş ekimi işlemlerinizi Dr. Ertuğrul SEYMAN Antalya Saç Ekimi merkezimizde tamamen steril, hijyenik hastane ortamında gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Kaşların çıkış açılarının belirlenmesi ciddi uzmanlık gerektiren bir husus olduğundan güvenmediğiniz yerlerde bu işlemi yaptırmaktan kaçınmalısınız. Kaş ekimi sonrasında eğer kaşların doğal açıları doğru olarak ayarlanmazsa kaşlarda sizi rahatsız edecek bir görüntü ile karşılaşmanız kaçınılmaz bir son olacaktır.

Kaş Ekiminde FUE Tekniği İz Bırakı mı?

FUE tekniği ile hizmet almadan önce iz bırakma hususu merak edilmektedir. FUE tekniği'nden önce yer alan FUT tekniği hastalarda greftlerin alınmış olduğu bölge içerisinde belirli izlerin kalmasına sebebiyet vermekteydi. Bundan ötürü ise kaş ekimi'nde FUE tekniği iz bırakır mı sorusu merak edilmektedir. FUE tekniği ile beraber saç köklerini belirlemiş olduğumuz bölgede mikro motor yardımı ile beraber almaktayız. Bu sayede ise greftlerin alınması ve kaş ekiminin gerçekleşmesinin ardından her hangi bir iz kalması söz konusu değildir.

Kaş Ekiminde Ne Zaman Olumlu Sonuç Alınır

Hastalarımızın saç ekimi Antalya merkezimiz içerisinde bizlere en çok yöneltmekte oldukları sorulardan biri ise kaş ekiminde ne zaman olumlu sonuç alınır olarak yer almaktadır. Merak edilmekte olan bu durum için 3 aydan sonrasında köklerde olumlu miktarda uzama görülmektedir. 7 ila 8 aydan sonrasında ise doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Tüm bu süreç içerisinde biz her zaman gerekli kontrollerimizi sürdürerek her hangi bir olumsuz durum yaşanmasına olanak vermemekteyiz.

Kaş Ekiminde Acı Hisseder miyim?

Kaş ekimi işleminde acı hissi söz konusu değildir. Kaş bölgesine kanallar açılmadan önce lokal anestezi ile uyuşturmaktayız. Bu işlem esnasında küçük bir acı hissedebilirsiniz. Bunun devamında kanalların açılması ve ekim işlemleri esnasında her hangi bir acı hissetmeniz söz konusu değildir. Gönül rahatlığı ile bu yüzden sizlere kaş ekiminde acı hisseder miyim sorusuna karşılık olarak hayır yanıtını vermekteyiz.

Kaş Ekiminde FUE Tekniği İşlem Süreci

FUE tekniği kaş ekimi ve beraberinde saç ekimi gibi tedavi seçeneklerinde de kullanılmakta olan gelişmiş bir tekniktir. Kaş ekimi operasyonu 1-2 saat arasında tamamlanır. Bu teknik ile beraber bizlerde sizlere kaş ekimi konusunda yardımcı olmaktayız. Kaş ekimi'nde FUE tekniği işlem süreci içerisinde sadece lokal anestezi esnasında ufak bir acı söz konusudur. Bunun haricinde kaş ekimi gerçekleştiği bölgede işlem sonrasında ufak kızarıklıklar söz konusudur. Yer alan bu kızarıklar ise 1 ila 2 hafta içerisinde kaybolmaktadır. İşlem süreci esnasında sizlerin büyük acılar çekmeniz veya iz taşımanıza olanak vermemekteyiz. Merkezimizi ziyaret etmiş olduğunuzda ise sizlere görsel olarak da bilgilendirme vermekteyiz. Ayrıca kaş ekimi konusunda ise sizlere PRP tedavisi seçeneği ile yardımcı olmaktayız. Çok bilinmeyen bu teknik hakkında bizlerde bilgi alabilirsiniz.

Kaş Ekimi Antalya

Antalya Kaş Ekimi Fiyatları olarak sağlık bakanlığının estetik operasyonlarına dair fiyat bilgisinin internet sitelerinde paylaşılması yasak olduğundan yazılmamaktadır. Ayrıca kaş ekimi fiyatı hastanın yapılacak analizine göre belirlenmektedir. İnternet sitemizde yer alan konsültasyon formunu doldurarak numaranızı tarafımıza ulaştırın veya whatsapp üzerinden anında uzmanımız ile görüşme başlatın. Uzmanımız ile yapacağınız online görüşmede fotoğraf göndererek tüm detayları ve fiyat bilgisini alabilirsiniz. Antalya saç ekimi merkezi olarak Medical Park hastanesinde kaş ekimi hizmetini vermekten mutluluk duyuyoruz.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Saç Danışmanlığı
Numaranızı bırakın 5 dakikada size dönelim! 5 Dakikada Fiyat Al
Whatsapp canlı destek için tıklayınız.
Sizi Arayalım
Saç Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

İletişim
Antalyadaki saç ekimleri hızlı destek için tıklayınız.