Kaş Ekimi Uygulaması Maliyeti - Kaş Ekimi Fiyatları

Kaş Ekimi Uygulaması Maliyeti

Kaşlarda başlayan kalınlaşma modası ile birlikte, artık çok daha fazla kişi kaş ekimi yaptırmaya yönelmektedir. Tıpkı saç ekimi oranlarında olduğu gibi kaş ekiminde de artışın yaşanması, kaş ekimi konusunu daha popüler ve merak edilen bir uygulama haline getirdi.

Kaş Ekimi Fiyatları

Kaş ekimi ile kalıcı olarak daha kalın ve daha gür kaşlara sahip olmak mümkün mü? Kimler kaş ekimi yaptırabilir? Sonuçlar ne zaman belli olur? Ve en önemlisi, kaş ekimi yaptırmak için ayırmanız gereken bütçe ortalama ne kadardır? Kaş ekimi fiyatları ve genel maliyeti hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz…

Kaş Ekimi Neden Yaptırılır?

Kaş ekimi, nadiren erkekler tarafından da tercih edilse de, genellikle kadınların tercih ettiği bir işlemdir ve seyrek kaşlar ve kaşlarını doldurmak isteyenler için en kalıcı ve gerçekçi çözümdür. Birçok kadın, kaşlarını daha kalın ve gür göstermek için onları kurşun kalem ya da kaş kalemi ile boyatmayı ya da kaş dövmesi gibi uygulamaları tercih etse de; genetik durumlar, bazı hastalıklara bağlı dökülmeler ya da aşırı tıkanma nedeniyle görülen kaş dökülmelerinde kaş ekimi iyi bir seçenek olacaktır.

Kaş Ekimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Antalya saç ekimi merkezlerinde de yaptırabileceğiniz kaş ekimi uygulaması için ilk muayenede doktor, sizin kaş ekimi için uygun bir aday olup olmadığınızı belirleyecektir. Uygun bir aday olmanız durumunda, elde etmek istediğiniz kaş görünümü hakkında tartışacaktır. Saç ve kaş dökülmesine neden olan herhangi ciddi bir rahatsızlığınız yoksa, lokal anestezi altında kaş ekimi işlemi gerçekleştirilebilir.

Kaş ekimi fiyatları

Kaş bölgesine yapılan küçük kesikler ile, donör bölgeden alınan saç greftleri yerleştirilir ve işlem, ortalama 2 - 3 saat sürmektedir. İşlem yapıldıktan sonra, kaşlarda bazı bölgelerde küçük kabuklanmalar meydana gelir ve bu tamamen normaldir. Kabuklar, genellikle birkaç gün içinde dökülmektedir. Ekilen kaşlar birkaç hafta içinde dökülse de, birkaç ay içerisinde yeniden uzamaktadır.

Kaş ekimi yaptırırken; bu alanda deneyime sahip, onaylı bir dermatolog tercih etmeniz, sonuçların tatmin ediciliği ve kalıcılığı açısından oldukça önemlidir.

Kaş Ekiminin Riskleri

Kaş ekimi, riskli bir uygulama değildir. Yara izi, birkaç gün sürebilecek uyuşukluk hissi ya da sonuçtan memnun kalmama, riskler arasında sayılabilir. Ancak yine de uzmanlar, kaş ekiminin de tıpkı saç ekimi gibi zorlu olduğu ve mutlaka alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerektiği konusunda uyarmaktadır.

Kaş Ekimi Maliyeti Nedir?

Diğer tüm estetik ve cerrahi uygulamalarda olduğu gibi, kaş ekimi maliyeti de birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kaş yoğunluğu, ekilecek greft sayısı, tercih edilen kaş ekimi merkezi ve uygulamayı yapacak uzman, kaş ekimi maliyetini belirleyen faktörler arasındadır. Antalya saç ekimi merkezimizden ücretsiz olarak görüşme yaparak detaylı bilgi alabilir, dilerseniz fotoğraf göndererek fiyat alabilirsiniz. 

Sizi Arayalım
Ücretsiz Saç Danışmanlığı
Sizi Arayalım
Saç Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

İletişim
Antalyadaki saç ekimleri hızlı destek için tıklayınız.