PRP Saç Tedavisi | Saçlarınızı Yeniden Canlandırın |PRP Saç Ekimi Antalya

PRP Saç Tedavisi

PRP Saç Tedavisi

Saç ekimi öncesinde uygulanmakta olan PRP saç tedavisi hizmeti yer almaktadır. Tam anlamı ile bu durum saçsız bölge içerisinde saç çıkması konusunda uygulanmakta olan bir tedavi seçeneği denilememektedir. Yer alan bu tedavi seçeneği o bölge içerisinde yer alan saç köklerinin güçlenmesinde ve bakımı için uygulanmaktadır.

PRP Saç Tedavisi

Yer alan bu tedavi sonrasında kökler güçlenmekte gürleşmektedir. Bu sayede saç ekimine gerek kalmadan sizlerin kısa bir süre içerisinde sizlerin bu tedavi seçeneği ile beraber olumlu sonuçlar alabilmenize olanak verilmektedir. Saç ekimi konusunda ise Antalya saç ekimi konusunda önemli bir yere sahiptir. Bu bölge içerisinde uzman ekipler ile çalışarak sonuç alabilirsiniz. PRP saç tedavisi yüzdelik olarak olumlu sonuçlar vermektedir.

PRP Saç Tedavi Süresi Nedir

PRP saç tedavisi süresi uygulanmakta olan seans sayısına göre değişiklik göstermektedir. Her seans arasında ortalama olarak 3 ila 4 ara bir boşluk bulunmaktadır. Bunun ardından yeni seans için sizlerle tekrar görüşerek tedavi seçeneğini uygulamaktayız. Olumlu bir sonuç için minimum olarak 4 seans uygulamaktayız. Bu durum karşısında ise sizlere minimum olarak 12 aylık bir süreç içerisinde tedavi hizmetini vermekteyiz. Tedavi sonrasında ise günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilmektesiniz. Her hangi bir olumsuz etki söz konusu değildir.

Saç Ekimi'nden Sonra PRP Saç Tedavisi

Sakal ekimi veya kaş ekimi işlemleri esnasında saç ekimi'nde kullanılmakta olan en son teknoloji FUE tekniği ile sizlere hizmet vermekteyiz. Saç ekimi Antalya merkezimize uğrayarak ücetsiz analiz yaptırabilir ve belirlenen plana göre tedavi olabilirsiniz. Saç ekiminden sonra saç köklerinin daha hızlı ve olumlu sonuçlar elde edebilmesi adına saça prp tedavisi uygulanmaktadır.

Saç ekimi sonrası prp tedavisi

Bu sayede saç köklerinin zayıf kalması ve sizlerin olumlu sonuçlar alabilmeniz sağlanmaktadır. Tedavi seçeneğinin her hangi bir yan etkisinin olmaması ise tercih edilmekte olan seçeneklerin en başında yer almaktadır. Saç ekiminden sonra prp saç tedavisi olumlu sonuçlar elde edilmesinde yardımcı olmaktadır.

Kadınlarda PRP Saç Tedavisi

Kadınlarda saç dökülmesi erkeklere oran ile farklı sebeplere sahip olabilmektedir. Bunun için her hangi bir tedavi almadan önce bir dermatolog ile görüşmeniz önem arz etmektedir. Kadınlarda belirli dönemler içerisinde saç dökülmesi görülmektedir. Bunun en bilinmekte olan sebepleri ise hamilelik, doğum sonrası ve menopoz bilinmektedir. Bu durumlardan ötürü bir saç dökülmesi söz konusu değil ise kadınlarda PRP tedavi süreci başlamaktadır. İlk başta hastamızdan gerekli kanı alarak santrifüje etmekteyiz. Bunun ardından gerekli plazmanın ayrılmasının ardından ince iğneler ile enjekte edilmektedir. Enjekte işlemi esnasında acı hissi yaşanmaması için gerekli anestezi için kremler ve spreyler ile anesteziyi gerçekleştirmekteyiz.

PRP Saç Tedavisi Yan Etkileri

PRP saç tedavisi saç köklerinin kuvvetlenmesi konusunda kullanılmakta olan en önemli tedavi seçeneklerinden biridir. Saç ekim işlemi sonrasında ekilmekte olan köklerin kuvvetlenmesinde dahi bu teknik seçeneği uygulanmaktadır. PRP saç tedavisi yan etkileri ise söz konusu değildir. Tedavi için gerekli plazma hastanın kendi kanından oluşturulmaktadır. Bu sayede alerji veya olumsuz bir durum oluşmamaktadır.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Saç Danışmanlığı
Numaranızı bırakın 5 dakikada size dönelim! 5 Dakikada Fiyat Al
Whatsapp canlı destek için tıklayınız.
Sizi Arayalım
Saç Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

İletişim
Antalyadaki saç ekimleri hızlı destek için tıklayınız.