Doğal Kalıcı Saç Ekimi, Antalya Saç Ekimi Merkezi - Dr.Seyman Clinic

Saç Ekimi Sonrası Doğal Görünüm

Saç Ekimi düşünen kişilerin hemen hemen akıllarında ki sorulardan biri olan "Ekilen saçlar doğal görünür mü?" sorusu en çok merak edilen konular içinde yer almaktadır. Saç ektirmeyi düşünenler için endişe veren bu konu üzerinde dikkat edilmesi hususlar bulunmaktadır. Aslında kişiler saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi ve kaş ekimi için tercihleri ne olursa olsun önemli olan işlemin yapılacağı ortam ve kişilerden ibrarettir. Günlük yaşantıda artık saç bakımı, kadınlar kadar erkekler için de büyük önem taşımaktadır. Sağlıklı saçlar kişinin özgüvenini arttıran detaylardan birisidir. Saç dökülmesi oluşan seyrekleşme ve kellik sonucunda ortaya çıkan kötü görüntü, kişinin psikolojisini kötü yönde etkilediği yapılan araştırmalarca öne çıkmaktadır. Mutsuzluk başladığı zaman ise kişinin kendisine saygısı azalmaya başlıyor ve hatta dış çevresinde iletişim kesilmesine kadar ilerliyor. Sosyal medyanın zirve yaptığı günümüzde paylaşım yapmanın önemi ise büyük bir rol oynamaktadır. İşte bu konu üzerinde ise saç ekimi yaptıran kişiler ekim sonrasında çıkan saçların kendi saçlarından bir farkı olmadan doğal görünmesini istemektedir.

Saç Ekimi Sonrası Doğal Görünüm

Antalya saç ekimi merkezi olarak yaptığımız tüm operasyonlar büyük bir titizlikle gerçekleşmektedir. Önceliğimiz  ekim işlemi için donör bölge ve saç nakli yapılacak bölgenin zarar görmemesini sağlamaktır. Bu detay ile yapılan işlemlerin başarılı ve sağlıklı olması en önemli etkendir. Doğru planlı yapılan saç ekimi uygulamaları sonucunda  saç tellerinin birbirinden uyumsuz görünmesi söz konusu değildir. Bu hususta en önemli faktör saç ekimi yapacak kişilerin ve operasyon yapılacağı mekanı iyi seçmek ve saç ekimini gerçekleştirecek ekibin uzmanlığı büyük önem taşımaktadır. Saç ekiminde başarılı bir sonuç yakalamak için doktorun hastaya doğru saç analizi yaparak tedavi planını belirlemesidir. Hastanın saç ekimi yapılacak bölgeye uygun olan saç kökü sayısının belirlenmesi, operasyon sonunda çıkan saçların doğal görünümde ve sıklıkta çıkmasını sağlayacaktır. Saç kalınlığı ve çıkış açılarının belirlenmesi tamamen titizlikle yürütülmelidir. Operasyon bitiminde ise hastanın saç ekimi öncesi  ve sonrası gibi ayrıntılar yine ekibin takibinde olan bir süreçtir.

Saç Ekiminde Uzman Doktorun Önemi

Saç ekimi işlemlerinde başarılı doğal sonuçlara ulaşman doğru yolu tabiki alanından ekim işlemini yapacak doktorun önemidir. Uzman doktor ile yapılacak saç analizi sonrası, hastanın isteklerini dinlemesi sonucunda ortaya çıkan sağlıklı iletişim ile ekim işlemlerinde doğallık ve memnuniyet kaçınılmaz olacaktır. Kişilerin saç ektirmeye karar verdiklerinde mutlaka çok iyi bir araştırma yapmaları gerekiyor. Öncelikle ekim yapılacak yer  kesinlikle hastane ortamında, uzman doktor ve ekibi ile gerçekleştirilmesi gerekiyor. Aksi halde yapılacak yanlış seçim sonucunda sizleri bekleyen kötü görüntü ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Antalya saç ekimi merkezi olarak sizlere Medical Park Hatanesi Antalya şubesinde tam teşekküllü ortamda hizmet vermekteyiz. Dr. Ertuğrul SEYMAN önclülüğünde ve uzman ekibimiz ile her zaman sorunlarınızı dinlemeye hazırız. Saç ekimi merkezi Antalya olarak ayrıca ücretsiz saç analizi imkanı sunmaktayız. Saç ekimi fiyatları Antalya merkezi olarak kişiden kişiye saç kökü sayısına göre değişmekte olduğundan bizlere whatsapp üzerinden fotoğraflarınızı göndererek bilgi alabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Saç Danışmanlığı
Sizi Arayalım
Saç Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

İletişim
Antalyadaki saç ekimleri hızlı destek için tıklayınız.