Saç Ekimi Yaptıran Ünlüler - Antalya Saç Ekimi Merkezi - Dr. Seyman Clinic

Saç Ekimi Yaptıran Ünlüler

Saçları kelleşmeye başladığında, biraz yardım ile gür ve sağlıklı görünen saçlara sahip olan ünlü isimlere bir bakış atmaya ne dersiniz?

Kellik, bize yaşlılığı çağrıştıran bir kavram olduğundan, pek çok erkek ve kadın, kalıcı saç dökülmesi durumlarında soluğu saç ekimi merkezlerinde almaktadır. Dünyaca ünlü David Beckham, Jimmy Kimmel ve Mel Gibson gibi isimler, saç ekimi yaptıran ünlülerden yalnızca birkaçı…

Saç ekimi, ciddi bir uzmanlık gerektirir ve doğru yapıldığında, hastaların yaşamını büyük ölçüde iyileştirir. Ve saç dökülmesi, insanlığın çok eski dönemlerinden beri, erkekler için göz korkutucu bir durum olmuştur. Medikal alandaki gelişmeler bu alanda sürekli bir iyileşme sağlasa da, her erkeğin saç dökülmesinden kurtulması için hala kesin bir ilaç yoktur. Ancak, neyse ki bunu sağlayan cerrahi seçenekler vardır ve bu yöntemler, donör bölgeden alıcı bölgeye kıl kökünün transfer edilmesini içerir. Eğer uzman bir kışı tarafından yapılırsa saç ekimi ile yüz güldürücü sonuçlar elde edilebilir.

Saç ekiminde başarı oranları görmek istenirse, bakılacak ilk ve en doğru adreslerden biri, televizyonda ve beyaz perdede görmeye alıştığımız ünlü erkeklerdir. Peki, saç ekimi yaptıran ünlüler hangileri? Kimler gerçekten “harika” diyebileceğimiz sonuçlar almayı başardı? İşte, dünyaca ünlü saç ekimi yaptıran ünlü erkekler!

Mel Gibson

Pek çok ünlü filmden tanıdığımız Mel Gibson, birçok erkek gibi yaşlandıkça saçlarını kaybetmeye başladı. Çünkü, vücuttaki testosteron seviyeleri azaldı. Aslında, eskiden fazlasıyla saçlı bir kafası vardı. Daha sonra, kameraların önüne kel geçmek istemediği için tercihini saç ekimi yaptırmaktan yana kullandı.

Saç ekimi yaptıran ünlüler

Elton John

Saç ekimi hakkında bir afiş hazırlayacak olsak, baş karakteri muhtemelen Elton John olurdu. Saç ekimi için büyük bir bütçe ayırdığı bilinen Elton John, daha önceleri doğal olmayan uygulamalar tercih etse de, daha sonraları foliküler ünite transferi tercih ettiğinden, kamera karşısına daha gerçekçi sonuçlarla çıkmaya başladı.

saç ekimi yaptıran ünlüler

Jude Law

Hollywood dünyasının en yakışıklı isimlerinden biri olan Jude Law, eskiden oldukça güçlü ve yoğun saçlara sahipken, zaman içinde saçları seyrelmeye başladı. Bunun için yeterli bütçeniz varsa ve doğru saç ekimi uzmanı seçimini yaptıysanız, siz de Jude Law gibi tercihinizi saç ekiminden yana kullanabilirsiniz.

Antalya Saç Ekimi Merkezi

Sylvester Stallone

Aslında o, testosteron ile özdeşleşmiş bir isim ve onun zaman içinde saçlarının dökülmüş olması, birçok izleyici için şaşırtıcı olabilir. Ancak, yaş faktörü vücuttaki hormonlar için gerçekten önemlidir ve yaş ile birlikte, testosteron hormonunda da düşüş görülmektedir. İlerleyen yaş ile birlikte saç dökülmesinden muzdarip olan isimlerden biri de Stallone oldu. Ancak o, diğer birçok meslektaşı gibi saç ekimi yaptırarak daha genç, sağlıklı ve estetik görünmeyi tercih etti.

Saç Ekimi, yalnızca yabancı yıldızların tercih ettiği bir uygulama değildir. Yıllar içinde, özellikle 2000’li yıllardan itibaren, Türkiye’den de pek çok ünlü isim saç ektirmeyi tercih etti. Bazıları, yaşa bağlı saç dökülmeleri nedeniyle saç ekimini tercih etse de, bazıları genetik faktörler nedeniyle soluğu saç ekim merkezlerinde aldı.

Türkiye’de saç ekimi yaptırmayı tercih eden ünlü isimlerden bazıları ise şöyle; Cenk Tosun, Oğuzhan Koç, Egemen Bağış, Vj Bülent, Turabi, Gökhan Ünal, Tamer Karadağlı, Acun Ilıcalı, Oktay Kaynarca, Uğur Arslan, Ahmet Saraçoğlu, Mustafa Ceceli, Yalın, Emre Karayel, Tardu Flordun, Öner Erkan, Murat Boz, Fikret Kuşkan, Ali Aksöz, Tayanç Ayadın ve Hakan Yılmaz gibi devamında bir çok ünlü saç ekimi yöntemini tercih etmektedir. 15 yılın üstünde bir tecrübe ile Antalya Saç Ekimi merkezimizde tüm saç sorunlarınızı dinlemeye hazırız.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Saç Danışmanlığı
Sizi Arayalım
Saç Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

İletişim
Antalyadaki saç ekimleri hızlı destek için tıklayınız.