Antalya Sakal Ekimi |Kalıcı Sakal ve Bıyık Ekimi |Sakal Ekimi Fiyatları

Sakal Ekimi

Sakal Ekimi Nedir ?

Günümüzde erkeklerde sakal dış görünüş için önem arz etmekte ve sorun edilmekte olan bir husus olarak yer almaktadır. Antalya saç ekimi merkezi olarak ise Sakal veya Bıyık Ektirme gibi seçeneklerle sizlere özel bir tedavi seçeneği sunmaktayız. Halk arasında yer alan ismi ile köselik için sizlere FUE tekniği ile beraber sakal ekimi için hizmet vermekteyiz. Acısız ve ağrı hissi olmadan en kısa süre içerisinde doğal bir görüntü kazanabilmeniz için sizlere yardımcı olmaktadır.

Antalya Sakal Ekimi'nde FUE Tekniği

FUE tekniği özel bir ekim tekniği olarak saç ekimi dışında Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi ve Kaş Ekimi'nde kullanılmaktadır. Bunun beraberinde ise Antalya sakal ekimi merkezimizde sizlere FUE ekim yöntemi ile beraber yardımcı olmaktayız. FUE uygulaması ile ilk olarak greftlerin alınacağı bölgeyi belirlemekteyiz. İki kulak memesi arasında uygun kökler mevcut ise buradan alınabilmektedir. Mevcut değil ise ense bölgesinden greftlerin alımını gerçekleştirmekteyiz.

Sakal Ekimi Antalya

Sakal ve Bıyık Ekimi işlemleri FUE tekniği ile beraber greftleri belirlenmiş olan bölgeden mikro motorlar yardımı ile beraber almaktayız. Bunun ardından ise sakal bölgesine açmış olduğumuz kanallara kökleri tek tek yerleştirmekteyiz. Bu sürecin ardından tedavi sonlanmaktadır. Tedavi süreci sizlere uzman kişiler eşliğinde hizmet vermekteyiz.

Sakal ekimi fiyat olarak kişiye uygulanacak greft sayısına göre değişmektedir. Bu işlemlerden önce tarafımıza online olarakta göndereceğiniz fotoğraflardan yola çıkarak veya saç ekim merkezimize uğrayarak ücretsiz analiz yaptırabilirsiniz. Bu konuda kişinin sakal tipi, köselik olan bölgeler için iyi bir planlama yapılması gerekir. Ayrıca genel olarak yapılacak bu işlem sağlık bakanlığından estetik operasyonları kapsamına girdiği için internet sitelerinde sakal ekimi fiyatları yazılması yasaktır. Bu durumda bizlerle iletişime geçere online olarak uzmanımızdan detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Sakal Ekimi'nde İz Kalır mı

Sakal ekimi yüzün büyük bir kısmını kapsayan alanda yapılmaktadır. Bundan ötürü ise iz kalması en istenmeyen durumların başında yer almaktadır. Saç ekimi Antalya merkezi olarak sakal ekimi'nde iz kalır mı sorusu ile çok fazla karşılaşmaktayız. Sakal işlemi sonrasında her hangi bir iz kalması söz konusu bir durum değildir. Greftlerin yerleştirileceği kanalların açılması ve greftlerin yerleştirilmesinin ardından bu bölge içerisinde kızarıklar yer alabilmektedir. Bu durum ise 1 ila 2 hafta içerisinde kalıcı bir iz kalmadan geçmektedir. Bu sayede sizlerin iz kalması gibi bir durumda korkunuz olmanıza olanak vermemekteyiz.

Sakal Ekimi'nde Ne Kadar Sürede Sonuç Alırım

Sakal ekimi işleminin gerçekleşmesinin ardından kontrollerimiz süreç içerisinde devam etmektedir. 3 aydan sonra sakallarda belirgin bir şekilde uzama görülmektedir. 7 ile 8 ay sonrasında net bir şekilde doğal görünüm oluşmaktadır. Sakal ekimi'nde ne kadar sürede sonuç alırım sorunuza bu şekilde yanıt vermekteyiz. Sakal ekimi konusunda bizlerde 21 ile 22 yaşından itibaren hizmet alabilmeniz mümkündür. Bu yaşa kadar sakallarda uzama meydana gelebilmesi halen beklenmekte olan bir durumdur. Sakal ekimin ardından PRP saç tedavisi sakal kökleri içinde uygulanabilmektedir. Bu tedavi seçeneğini sizlere köklerin daha kısa süre içerisinde kuvvetlenebilmesi için tavsiye etmekteyiz.

Sakal Ekim Analizi

Sakal ekimi yaptırmak için bize başvurduğunuz takdirde ilk başta inceleme yapmaktayız. Yüz içerisinde tam köselik ve yarım köselik olarak adlandırmış olduğumu 2 ayrı durum bulunmaktadır. Tam köselik ile sizlere 4000 ile 5000 greft ekimini gerçekleştirmekteyiz. Bunun beraberinde yarım köselikte yani sakal seyrekliğinde ise sizlere 2000 ile 2500 arasında greft ile hizmet vermekteyiz. Bu iki durum arasında ise fiyat farkı bulunmaktadır. Sakal ekim analizi her bireyde değişebilmektedir.

FUE Tekniği ile Sakal Ekimi'nde Acı Söz Konusu mu

Tedavi süresi içerisinde her hangi bir acı hissi olup olmadığını merak eden hastalarımız FUE tekniği ile sakal ekimi'nde acı söz konusu mu sorusunu bizlere yöneltmektedir. Tüm işlemlerimiz mikro ölçüde cihazlar eşliğinde gerçekleşmektedir. Bunun beraberinde sakal ekimi öncesinde lokal anestezi yapmaktayız. Bu sayede her hangi bir acı hissetmenize izin vermemekteyiz. Greftler için açtığımız kanallara ise greftler mikro pensetler yardımı ile tek tek yerleştirilmektedir. Bu sayede ise simetrik ve doğal bir görünüm kazanabilmenize yardımcı olmaktayız. Tüm bu süreç içerisinde uzman kadromuz güler yüzlü ve kibar arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermektedir.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Saç Danışmanlığı
Numaranızı bırakın 5 dakikada size dönelim! 5 Dakikada Fiyat Al
Whatsapp canlı destek için tıklayınız.
Sizi Arayalım
Saç Danışmanlığı
Mesaj Bırakın

İletişim
Antalyadaki saç ekimleri hızlı destek için tıklayınız.